Bilety do kina z eButik.pl

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników kina do wzięcia udziału w zabawie, w której nagrodą są podwójne bilety do kina na film pt. „Oszustki”. Jak zdobyć darmowe wejściówki? Wystarczy wziąć aktywny udział w relacji LIVE, która będzie transmitowana przez sklep internetowy eButik.pl na ich oficjalnym Facebooku. Wydarzenie odbędzie się już jutro, czyli 21 czerwca o godzinie 19:00! Komentujcie, lajkujcie i zadawajcie pytania podczas LIVE’a, a być może to właśnie do Was powędrują bilety do kina! Zbliża się lato, a nie ma to jak wspólne wyjście do kina.

W jaki sposób odbiorę bilety do kina?

Po relacji LIVE wyłonimy zwycięzców, którym wyślemy drogą elektroniczną unikalne kody umożliwiające ich wymianę na dwa bilety w kasie dowolnego kina sieci Cinema City. Akcja promocyjna dotyczy kin zlokalizowanych na terenie całej Polski! Kody będzie można wymieniać na darmowe bilety w dniach od 21 czerwca do 04 lipca 2019 roku. Warto skorzystać z okazji i obejrzeć ten lekki i przyjemny w odbiorze film, który właśnie wchodzi na nasze ekrany. Dzieło Chrisa Addisona światową premierę miało w maju tego roku i już pretenduje do miana najbardziej szalonej komedii początku wakacji!

Darmowe bilety na film „OSZUSTKI” – bądź pierwszy!

Słoneczna pogoda i zbliżające się wakacje powodują, że coraz częściej mamy ochotę oglądać komedie. Ten gatunek znakomicie relaksuje, pozwala się odprężyć i szczerze pośmiać w gronie najbliższych. Jeżeli zgadzacie się z powyższymi stwierdzeniami, to z pewnością zainteresuje Was film „Oszustki”. Opowiada on o dwóch kobietach, które zajmują się wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn. W pewnym momencie zaczynają rywalizować ze sobą o „klienta”. Czy będą chciały dopiąć swego w pojedynkę? Czy zdecydują się połączyć siły i podzielić łup? Tego dowiecie się dopiero oglądając seans! Pewne jest jedno: taki scenariusz obfitować będzie w mnóstwo zabawnych momentów oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji! Sam pomysł nie jest nowością w historii kina, ale został przedstawiony w świeży sposób.

Dwie główne role w filmie „Oszustki” przypadły aktorkom dobrze znanym większości widzów – Anne Hathaway oraz Rebel Wilson. Obie panie mogą poszczycić się już całkiem konkretnym dorobkiem filmowym, w których nie brakuje hitów. Pierwsza z nich zagrała m. in. w takich tytułach jak „Diabeł ubiera się u Prady”, „Ślubne wojny” czy w nagrodzonym kilkoma Oscarami „Les Miserables: Nędznicy”. Jest kojarzona głównie z ról komediowych z domieszką miłosnych rozterek, ale doskonale daje sobie radę również w poważniejszym repertuarze. Jej charakterystyczna uroda dzieli zwykle ludzi na dwa konkurujące ze sobą obozy – miłośników i sceptyków. Z kolei Rebel Wilson (a właściwie Melanie Elizabeth Bownds) ma trochę mniejsze doświadczenie w branży od swojej koleżanki, ale z przytupem dała poznać się szerszej publiczności. Aktorka z typowo komediowym zacięciem zjednała sobie serca kinomanów olbrzymim dystansem do siebie i naturalnością. Rodowita Australijka zagrała m. in. w trylogii „Pitch Perfect”, „Jak to robią single” czy „Jak romantycznie!” wyśmiewającym stereotypy dotyczące relacji damsko-męskich.

Wszystko wskazuje na to, że duet aktorek w filmie „Oszustki” zaserwuje nam świetną zabawę. Jesteście ciekawi jak to wyszło? Powalczcie o darmowe bilety do kina od eButik.pl i przekonajcie się o tym na własne oczy!

Bilety do kina od eButik.pl i Cinema City

To już kolejna owocna współpraca sklepu internetowego eButik.pl oraz znanego multipleksu Cinema City. Łączymy siły, aby zagwarantować Wam zastrzyk pozytywnej energii i zaproponować ciekawą atrakcję na czas wolny. Zapraszamy do ciągłego obserwowania sklepu eButik.pl w mediach społecznościowych – dzięki temu na bieżąco będziecie dowiadywać się o aktualnych konkursach i akcjach promocyjnych, w których można wygrać m. in. zniżki do sklepu online albo bilety do kina. I pamiętajcie – widzimy się jutro o godzinie 19.00 na oficjalnym Facebook’u sklepu eButik.pl! Oficjalny zwiastun omawianego filmu możecie obejrzeć pod tym adresem.

 

Udostępnij


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.