Didier Lab – marka współczesnej kobiety

Didier Lab – marka współczesnej kobiety

W dzisiejszym wpisie prezentujemy Wam nową markę lakierów hybrydowych na rynku polskim. W ofercie Didier Lab znajdują się zarówno profesjonalne produkty pielęgnacyjne, jak i bogata paleta produktów do stylizacji w najmodniejszych sezonowych kolorach – prawdziwy must have dla każdej współczesnej kobiety. Wszystkie produkty Didier Lab charakteryzują się innowacyjnymi recepturami i doskonałą jakością składników – to harmonijne połączenie światowych trendów z najnowszymi osiągnięciami nauki.

Estetyka projektowania i poczucie kreatywności

Marka Didier Lab łączy 2 idealnie uzupełniające się nurty współczesności – klasyczne nowości oraz miejski i nowoczesny styl. Jest prawdziwym alter ego autoreprezentacji i ekspresji i unikalnym punktem widzenia. Definiuje istotę identyfikacji wizualnej. Zespół najlepszych specjalistów z zakresu mody i designu dba o wyjątkowość produktów. Didier Lab dba nie tylko o całość, ale także o szczegóły. Niepowtarzalny wygląd produktów odzwierciedla doskonałe poczucie estetyki, która jest doceniana przez wszystkie kobiety. Każdy produkt z kolekcji pozycjonowany jest jako element mody, taki jak para szpilek czy „mała czarna” – to bezwzględne must have kobiecej szafy.

Piękne paznokcie z Didier Lab – wyjątkowe lakiery hybrydowe

Koncepcja Didier Lab zakłada, że kobiece paznokcie są nieodzownym elementem wyrażania siebie – własnego wyczucia stylu i estetyki. Właśnie dlatego Didier Lab motywuje kobiety do zapewnienia dłoniom jak najlepszej opieki – profesjonalnej pielęgnacji i ochrony płytki paznokcia, niezależnie od tego czy ma to miejsce w salonie piękności czy w zaciszu domowym.
Unikalny system hybrydowy 2w1 łączy w sobie zalety żelu i lakieru hybrydowego. Ekskluzywna linia pozwala uzyskać niezwykle trwały rezultat – manicure utrzymuje się powyżej 14 dni (z użyciem Didier Lab Gel Polish Base) lub nawet powyżej 21 dni (z użyciem Didier Lab Base EXTRA). Podczas produkcji używa się wyłącznie pigmentów wykorzystywanych w przemyśle kosmetycznym, dzięki czemu możesz mieszać różne kolory i uzyskiwać więcej odcieni i efektów, aby tworzyć unikalne stylizacje. Kolekcja składa się z 64 kolorów, ale dzięki możliwości mieszania kolorów możesz uzyskać ich nawet 150!
Nie masz czasu na manicure hybrydowy? Sięgnij po jednofazowy (monofazowy) lakier hybrydowy 3w1, który nie wymaga zastosowania bazy, topu i nie pozostawia na paznokciu warstwy dyspersyjnej. Jest niezwykle elastyczny, przez co jest odporny na pęknięcia. Nakłada się go niemal tak samo, jak zwykły lakier, a utrzymuje się na paznokciach nawet do 10 dni!

Didier Lab
Lakiery hybrydowe Didier Lab – drogeria ebutik.pl

Elegancja na półce, wygoda użytkowania

Lakier hybrydowy Didier Lab zamknięto w eleganckiej czarnej buteleczce, która wyróżnia się minimalistycznym, nowoczesnym, ale jednocześnie klasycznym stylem. To doskonały wybór dla profesjonalistów, którzy cenią sobie piękno i nienachalną elegancję. Buteleczki są lekkie, wygodne i mają optymalną wielkość.
Ergonomiczna, lekka nakrętka została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach. Jest długa, wąska i lekko zaokrąglona, dzięki czemu ułatwia codzienną pracę i odciąża dłonie. Materiał, z którego została wykonana jest matowy i ma właściwości antypoślizgowe – zapewnia pełen komfort i precyzję aplikacji produktu.
Pędzelek przeznaczony do aplikacji lakierów hybrydowych Didier Lab jest płaski, miękki i stosunkowo cienki. Ma dokładnie 300 włosków, które pozwalają na perfekcyjną aplikację lakieru. Mniej liczne włosie ma pędzelek do jednofazowych lakierów „one step”. Zbudowany jest ze 190 grubych włosków, które pozwalają na równomierną aplikację produktu o większej gęstości.

Linia zapachowa – każdy zapach ma własne emocje

Love, Art, Routine, Home, Bohemian, Provocateur… Te hasła odzwierciedlają tchnienie życia, jego elementy. Kwitnący kwiat pachnie jak MIŁOŚĆ, zaś opium czy wanilia przypomną nam DOM. Zapachy Didier Lab wpływają na nasze postrzeganie rzeczywistości, przenoszą nas w świat miłych wspomnień. Zapachy to jednak dużo więcej: posiadają siłę uwodzenia, wpływają na naszą pewność siebie oraz dobre samopoczucie. Świece i zapachy Didier Lab odzwierciedlają różne emocje. Każda z nich jest częścią całej kolekcji, która idealnie wpisuje się w wystrój wnętrza z klasą. Świece wykonane są w 100% z oleju palmowego. W skład linii zapachowej Didier Lab wchodzą: świece zapachowe, dyfuzory zapachowe, wkłady do dyfuzorów, zapachy w spray`u. Idealnym prezentem będzie zestaw trzech mini-świec.

Udostępnij


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.