Film MARZEC ’68 – wygraj bilety do kina w konkursie eButik.pl!

Film MARZEC ’68 – wygraj bilety do kina w konkursie eButik.pl!

To już najwyższy czas na kolejny konkurs filmowy organizowany przez sklep internetowy eButik.pl oraz popularną sieć kin. Tym razem proponujemy Wam darmowy wypad do Multikina na polski film Marzec ’68 w reżyserii Krzysztofa Langa. Zobaczycie w nim dwóję zakochanych w sobie młodych ludzi, którzy próbują walczyć o swoją miłość, mimo niesprzyjających okoliczności. Brzmi intrygująco? No pewnie! Dlatego najpierw przeczytajcie nasz krótki opis filmu, a następnie weźcie udział w konkursie i zgarnijcie darmowe bilety do kina na ten obraz!

 

Kogo zobaczymy w rolach głównych w filmie?

Jesteś ciekaw kto gra w filmie Marzec ’68? Otóż młodymi gwiazdami produkcji są Vanessa Aleksander, wcielająca się w Hanię Bielską, oraz Ignacy Liss, grający Janka Wolickiego. Młodą aktorkę możecie kojarzyć choćby z serialu „Wojenne Dziewczyny”, ale występowała ona także m. in. w serialu Belle Epoque czy filmach takich jak „Sala samobójców. Hejter” i „Listy do M. 4”. Jej ekranowy kolega również ma w swoim aktorskim dorobku kilka występów w polskich produkcjach, jak choćby w serialach pt. „Lepsza połowa” oraz „Otwórz oczy”. W pozostałych rolach zobaczymy m. in. również Ireneusza Czopa, Edytę Olszówkę czy Mariusza Bonaszewskiego i Annę Radwan, wcielających się w rodziców głównych bohaterów. Data premiery filmu Marzec ’68 w polskich kinach zaplanowana jest na 25 marca 2022, czyli już za parę dni w najbliższy piątek!

 

O czym opowiada film Marzec ’68?

Akcja filmu Marzec ’68 rozgrywa się w Warszawie wiosną 1968 roku. Bohaterami jest dwójka zakochanych w sobie do szaleństwa studentów – Hania i Janek – którzy trafiają w sam środek historycznych wydarzeń. W Polsce trwa bowiem społeczno-polityczny kryzys, kurczą się swobody obywatelskie, podupada demokracja, a władze prowadzą antysemicką kampanię przeciwko ludności żydowskiej. W obliczu trudnych czasów wykształceni młodzi ludzie starają się brać udział w życiu politycznym swojej ojczyzny. Nie zgadzając się na poczynania ówczesnej władzy studenci – a wśród nich także Hania i Janek – protestują przeciwko wyrzucaniu swoich kolegów z uczelni oraz starają się bronić dostępu narodu do kultury. W tej sytuacji nie pomaga również fakt, że rodzice dwójki głównych bohaterów stoją po przeciwległych stronach barykady…Przyznacie, że to raczej niezbyt sprzyjające warunki na wchodzenie w dorosłość i pielęgnowanie związku, prawda? Dlatego młodzi zakochani, niczym bohaterowie kultowego dramatu Szekspira „Romeo i Julia”, walczą o swoje uczucie w kraju ogarniętym buntem oraz wbrew swoim najbliższym.

Czy ich miłość przetrwa? Czy razem pokonają przeciwności losu? Przekonaj się o tym już niebawem siedząc w kinowym fotelu na darmowym seansie! Skoro już wiesz o czym jest film Marzec ’68, to poznaj teraz szczegółowe zasady naszego konkursu. Obejrzyj za darmo ambitne polskie kino z młodymi zdolnymi aktorami, lekcją historii oraz wątkiem miłosnym w tle. Poniżej znajdziesz oficjalny zwiastun filmu – kliknij w grafikę i obejrzyj go teraz:

Plakat reklamujący film Marzec '68
Kliknij w plakat i obejrzyj oficjalny zwiastun nowego polskiego filmu pt. Marzec ’68

 

Wygraj bilety do kina na film Marzec ’68 w konkursie eButik!

A teraz najlepsze! Na oficjalnym profilu na Facebook’u sklepu eButik.pl właśnie wystartował konkurs, w którym do zgarnięcia są pojedyncze wejściówki na film Marzec ’68. Zajrzyjcie tam już teraz, sprawdźcie konkursowy post ze szczegółowymi zasadami zabawy, wejdźcie do gry i zdobądźcie darmowe bilety do Multikina! Przecież fajnie jest coś wygrać, prawda? Wybierzcie się do kina z początkiem wiosny na wzruszającą historię miłosną z poruszającymi wydarzeniami historycznymi w tle. Spędzicie miło wolny czas, a przy okazji poznacie dzieje Warszawy, a także będziecie na bieżąco z najświeższym kinowym repertuarem. Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy wygranej w konkursie!

Czytaj więcej: Ołówkowe sukienki basic – sprawdź cudowne fasony i kolory z kolekcji Basic Feel Good!