Film „Ślicznotki” – na co do kina?

Coraz chłodniejsza i kapryśna pogoda skłania nas do poszukiwania rozrywek, które nie wymagają zbyt długiego przebywania na świeżym powietrzu. Spacer może bowiem zakończyć się zmoknięciem albo przewianiem. Według nas świetnym pomysłem na jesienny dzień jest wspólny wypad do kina! To idealny sposób na poprawę humoru i spędzenie czasu z przyjaciółmi lub bliskimi. Zabierz ukochaną osobę, całą rodzinę lub znajomych na fajny film i zabawcie się trochę. No dobrze, ale na co pójść? Co teraz grają? Już podpowiadamy! Nasze redaktorki specjalnie dla Was prześwietliły kilka nadchodzących premier, aż wreszcie wybrały tę najlepszą. W październiku zdecydowanie warto wybrać się na film ŚLICZNOTKI! Zaraz dowiecie się dlaczego, a najpierw obejrzyjcie jego oficjalny zwiastun.

O czym jest film ŚLICZNOTKI?

Film ŚLICZNOTKI to komedia sensacyjna z nutą dramatu, która wejdzie do polskich kin w piątek 11 października, czyli już jutro. Będziecie mogli zobaczyć ją w sieci kin Cinema City. Jest to oparta na faktach historia grupy dziewczyn pracujących jako striptizerki w najbardziej prestiżowym nowojorskim klubie nocnym. Pewnego razu, w następstwie krachu finansowego z 2008 roku, kobiety tracą nagle wszystkie oszczędności życia. Świat upatruje winnych kryzysu wśród bogatej finansjery z Wall Street, która przepuszczała olbrzymie pieniądze na zabawę i własne przyjemności. Podczas gdy oni żyją beztrosko i rozrzutnie, zwykli obywatele będący ofiarami ich machlojek desperacko próbują związać koniec z końcem.

Dziewczyny postanawiają odegrać się na bezwzględnych bogaczach i odzyskać utracone pieniądze. Zamierzają przechytrzyć winnych ich plajty i wymierzyć im sprawiedliwość. W tym celu organizują sprytny przekręt, którym kierować będzie piękna i doświadczona życiowo Ramona. Bardzo atrakcyjne dziewczyny doskonale wiedzą co siedzi w głowie nadzianych facetów, dlatego ci szybko połykają haczyk. Pieniądze zaczynają płynąć szerokim strumieniem, a dziewczyny zatracają się w świecie rozrzutności i szalonej zabawy. Jednak zaślepione olbrzymim sukcesem podstępu i upojone smakiem zemsty zaczynają być nieostrożne…Czy popełnią błąd i zostaną zdemaskowane? Czy ściągną na siebie wielkie niebezpieczeństwo? O tym dowiecie się oglądając cały film ŚLICZNOTKI! Zapowiada się bardzo ciekawa i emocjonująca historia.

Film ŚLICZNOTKI – obsada z samymi gwiazdami!

Główną rolę Ramony w „Ślicznotkach” gra latynoska piękność, piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez. Gwiazda ma na koncie już całkiem sporo filmowych ról, ponieważ przed kamerą radzi sobie tak samo świetnie jak na scenie. Na pewno pamiętacie jej występy w „Pokojówce na Manhattanie”, „Powiedz tak” czy „Zatańcz ze mną”. Angażowana jest przeważnie komedii romantycznych, ale świetnie radzi sobie też w thrillerach czy dramatach. Na ekranie J-Lo partnerować będą m.in. Julia Stiles znana z cyklu o Jasonie Bournie, w którym występowała u boku Matt’a Damona. Oprócz niej w filmie zobaczymy również wschodzące gwiazdy młodszego pokolenia m. in piosenkarkę i aktorkę Keke Palmer oraz raperkę Cardi B. O ile pierwsza z nich ma już całkiem spore doświadczenie z kamerą, to dla drugiej film ŚLICZNOTKI jest totalnym debiutem! Cardi B znacie na pewno z gościnnego udziału w hicie „Girls Like You” autorstwa Maroon 5. Klip do piosenki, w którym udział wzięły znane osobistości oraz zwykłe kobiety, zdobył już ponad 2 miliardy wyświetleń na Youtube! Naszym zdaniem na film ŚLICZNOTKI warto pójść choćby z ciekawości, żeby zobaczyć jak poradzą sobie w nim znane celebrytki. Czekamy z niecierpliwością na Wasze opinie po seansie!

Film ŚLICZNOTKI poleca sklep internetowy eButik.pl. Chcesz chodzić na premiery filmowe za darmo? Obserwuj ich oficjalny profil na Facebooku i wygrywaj podwójne bilety do kina w transmisjach na żywo! Sprawdź na czym polegały poprzednie akcje prowadzone wspólnie z siecią popularnych kin.