Film SPENCER z gwiazdą „Zmierzchu” – zgarnij darmowe bilety do kina!

Film SPENCER z gwiazdą „Zmierzchu” – zgarnij darmowe bilety do kina!

Już niedługo, bo 5 listopada 2021, w polskich kinach sieci Cinema City zobaczymy premierowo film SPENCER. Taka informacja z pewnością ucieszy miłośników i miłośniczki dobrego kina, którzy w okresie pandemii mieli ograniczony dostęp do tego medium. Dzieło Pabla Larrain’a – opowiadające o trudnym okresie z życia księżnej Diany – jeszcze zanim powstało zszokowało wielu doborem głównej aktorki. Do tak wymagającej roli reżyser zaangażował bowiem Kristen Steward, którą większość z nas kojarzy głównie z roli Belli w sadze „Zmierzch”. Wywołało to niemałą burzę nie tyle w świecie filmu, co w mediach społecznościowych i na filmowych forach internetowych. Widzowie zastanawiali się czy amerykańska aktorka zdoła wiarygodnie odwzorować postać legendarnej walijskiej księżnej. Jesteście ciekawi jak Kristen Steward wypadła w swojej najnowszej roli? W takim razie koniecznie idźcie do kina na jej najnowszy film!

 

O czym jest film SPENCER z Kristen Steward?

Film SPENCER opowiada o trudnym momencie z życia księżnej Diany, nazywaną do dziś królową ludzkich serc. Skąd zatem wziął się taki tytuł? Otóż tak brzmiało rodowe nazwisko Diany, z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę. Obraz zakwalifikowano jako dramat biograficzny, a za reżyserię odpowiada chilijski reżyser Pablo Larrain, który na swoim koncie ma również produkcję o losach Jackie Kennedy.

Scenariusz filmu SPENCER skupia się na uczuciach Lady Diany przeżywającej poważny kryzys w małżeństwie z księciem Walii, Karolem. Kobieta nie odnajduje się na brytyjskim dworze, peszą ją nieustanne zainteresowanie prasy oraz skostniałe zasady panujące w rodzinie królewskiej. Plotki o problemach w małżeństwie Diany i Karola szybko docierają do Pałacu Buckingham. Widmo publicznego skandalu związanego z ewentualnym rozwodem w rodzinie królewskiej mocno ochładza relacje pomiędzy Dianą a członkami monarchii. Nietrudno sobie więc wyobrazić co przeżywa główna bohaterka, skoro właśnie ma spędzić na królewskim dworze zbliżające się święta Bożego Narodzenia…Jak to się skończy? Czy Diana pójdzie własną drogą, czy też podporządkuje się woli królowej Elżbiety II? Przekonajcie się o tym koniecznie oglądając film „Spencer”!

Film Spencer już od 5 listopada w Cinema City
Kliknij i zobacz teraz oficjalny zwiastun filmu SPENCER

Wielkim atutem filmu jest to, że przedstawia właśnie prawdziwe uczucia kobiety – nie tylko żony i matki – która usiłuje być sobą w pełnej fałszu rzeczywistości. Nie potrafi dłużej uśmiechać się do fotoreporterów, skoro nie jest szczęśliwa w życiu „prywatnym”, nieustannie kontrolowanym przez brytyjską monarchię. Film SPENCER usiłuje pokazać nam Dianę jako zwyczajną kobietę, której przyszło skonfrontować się z nieznanym sobie dotąd światem.

 

Czy widzicie Kristen Steward jako Lady Dianę?

Jesteście ciekawi czy Kristen Steward sprawdziła się jako Lady Diana? Czy udało się jej zerwać z dotychczasowym wizerunkiem średnio utalentowanej aktorki znanej z młodzieżowych produkcji? Oceńcie to sami oglądając film Spencer w polskich kinach sieci Cinema City już od 5 listopada! Obraz był już wyświetlany między innymi na festiwalu filmowym w Wenecji i Toronto, a niektórzy twierdzą, że przyniesie odtwórczyni głównej roli Oscara! Jedno jest pewne – jeśli pamiętacie Kristen Steward ze „Zmierzchu”, to zobaczcie ten film choćby dla odkrycia jej aktorskiej metamorfozy.

 

Wygraj podwójne bilety na film SPENCER w naszym konkursie!

Jesienne popołudnie to idealny czas na wspólny wypad do kina! Macie ochotę zobaczyć film SPENCER z Kristen Steward jako Lady Dianą zupełnie za darmo? W takim razie weźcie udział w naszym konkursie na FB na oficjalnym profilu sklepu eButik.pl i zgarnijcie podwójne bilety! Żeby wygrać darmowe bilety do kina Cinema City polub i udostępnij nasz post konkursowy i napisz w komentarzu kogo zabierzesz na seans i dlaczego. Mamy dla Was aż 70 takich wejściówek, dlatego śmiało spróbujcie swojego szczęścia. Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie oczywiście na naszym oficjalnym profilu na Facebook’u. Gotowi na nowe filmowe wrażenia? Jesteśmy przekonani, że film dostarczy Wam niemałych emocji oraz tematów do przemyśleń i ciekawych dyskusji!

Przeczytaj też: Koszule w kratę marki Rue Paris – odkryj nowy trend na jesień!

Zobacz jeszcze: Ocieplane komplety basic – czy już na nie pora?

Udostępnij


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.