Jak zarabiać na blogu? Program partnerski zarabiaj.ebutik.pl

Jak zarabiać na blogu? Program partnerski zarabiaj.ebutik.pl

Prowadzisz swojego bloga i chciałabyś/chciałabyś, aby wiązało się to także z zarabianiem pieniędzy? Program partnerski ebutik.pl jest dla Ciebie wspaniałym rozwiązaniem. Sprawdź o co w nim chodzi, z czego możesz korzystać i jak zarabiać na blogu.

Program partnerski ebutik.pl

Pewnie już nie raz słyszałyście o programach partnerskich, ale nasz jest naprawdę wyjątkowy. Sklep ebutik.pl ma wiele zwolenniczek zakupów online. Wiemy, że część z nich prowadzi swoje blogi czy kanały w social media. Postanowiliśmy połączyć to w taki sposób, aby każda osoba mogła zarobić. To dobra opcja dla studentów i studentek, kobiet na urlopie macierzyńskim oraz każdej osoby, która chce sobie dorobić. Zasady są proste, wystarczy kilka prostych kroków, aby zacząć zarabiać. Na początku należy zapisać się do programu partnerskiego na stronie zarabiaj.ebutik.pl. Rejestracja jest bezpłatna. Kolejnym krokiem jest zapoznanie się z instrukcjami i informacjami jak działa program partnerski zarabiaj.ebutik.pl – wszystko jest dostępne w przystępnej formie. Jeśli coś będzie niejasne lub czegoś nie zrozumiesz zawsze możesz do nas napisać – udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Kolejnym krokiem jest wybranie produktu ze sklepu ebutik.pl, który chcesz promować. Aby naliczała Ci się prowizja musisz wygenerować swój osobisty, indywidualny link. Wygenerowany link możesz umieścić w dowolnym miejscu na swoim blogu czy profilu w mediach społecznościowych.

Jak zarabiać na blogu?

Zastanawiasz się jak zarabiać na blogu? Jak może to działać w praktyce? Powiedzmy, że prowadzisz bloga o modzie. Wygenerowane linki możesz umieszczać bezpośrednio w swoich wpisach. Posty mogą dotyczyć ulubionych sklepów internetowych, sukienek na wesele, letnich stylizacji czy cokolwiek przyjdzie Ci do głowy. Wygenerowane linki możesz umieścić w pasku nawigacyjnym z boku strony. Pamiętaj, że możesz korzystać ze wszystkich naszych zasobów. Nad treściami udostępnianymi w serwisie zarabiaj.ebutik.pl codziennie czuwają graficy i fotografowie. Na swojego bloga możesz wkleić także nasz baner. Ponadto, możesz korzystać ze wszystkich treści, które udostępniamy na swoim Instagramie i Facebooku – nie zapomnij dodać do nich swojego linka!

Jak to działa?

Gdy udostępniasz gdzieś swój wygenerowany link i ktoś zrobi za jego pośrednictwem zakupy w sklepie ebutik.pl otrzymujesz prowizję. To jednak nie wszystko! Program partnerski zarabiaj.ebutik.pl umożliwia także zapraszanie do współpracy innych promotorów. Jeśli taka osoba wygeneruje sobie link i uda się jej zarobić Ty także odnosisz korzyści! Prowizje, czyli zarobione pieniądze gromadzą się na Twoim koncie na stronie zarabiaj.ebutik.pl. Pieniądze możesz przelać bezpośrednio na swoje konto bankowe. Drugą opcją jest kod rabatowy, którym możesz zapłacić za zakupy w sklepie ebutik.pl.

Zarabianie przez Internet nigdy nie było tak proste! Już dziś zapisz się do programu zarabiaj.ebutik.pl, generuj linki, promuj sklep ebutik.pl i zyskuj prowizje. Dodawanie linków do wpisów na blogu trwa zaledwie kilka chwil, a może przynieść Ci realne korzyści.

Udostępnij


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.