Makeup Revolution – niezwykłe kosmetyki kolorowe

Makeup Revolution – niezwykłe kosmetyki kolorowe

Angielską markę Makeup Revolution zna każda kobieta chociaż trochę interesująca się wykonywaniem makijażu i kosmetykami. Teraz drogeria ebutik.pl ma w sprzedaży różnorodne kosmetyki kolorowe tej marki. Sprawdźcie jakie produkty szczególnie polecamy.

Filozofia marki

Marka kosmetyków kolorowych Makeup Revolution istnieje od 28 lat i zdobyła uznanie na całym świecie. Prężnie rozwijająca się firma oferuje różnorodne kosmetyki kolorowe – cienie do powiek, róże, błyszczyki, pomadki, podkłady, pudry, bronzery, rozświetlacze i inne. Kosmetyki Makeup Revolution są tak popularne z kilku powodów. Po pierwsze, to produkty doskonałej jakości, które zapewniają trwały efekt. Po drugie, ceny kosmetyków nie są wygórowane. Po trzecie, marka dba o to, aby kosmetyki były poręczne, wygodne i przepięknie zapakowane. Najlepszym przykładem są palety cieni – w minimalistycznych opakowaniach, z lusterkiem w środku, które umożliwia poprawienie czy zrobienie makijażu w każdych warunkach. Marka cały czas wymyśla nowe produkty i zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami. Ostatnio popularnością cieszą się bezzapachowe, wegańskie olejki i serum oraz niewielkie palety z serii Opulance – z błyszczykami, cieniami do powiek lub rozświetlaczami. Po czwarte, produkty nie są testowane na zwierzętach, a wiele z nich ma wegańskie składniki. Marka ma cztery linie produktów – Makeup Revolution London, Obsession, I heart Revolution i Revolution Pro.

makeup revolution
Palety Makeup Revolution – drogeria ebutik.pl

Makeup Revolution London

Flagowym produktem marki Makeup Revolution są palety cieni. Przepiękne, głębokie odcienie nasycone pigmentem doskonale się utrzymują i sprawiają, że kosmetyki są niezwykle trwałe. Za kultowe uznaje się już takie palety cieni jak Iconic czy Essential. Uwielbiasz robić makijaż oczu i zawsze używasz cieni do powiek? Wybierz paletę After Party z 24 kolorami. Warto pamiętać, że Makeup Revolution to nie tylko palety cieni do powiek. Świetnym produktem jest paleta róży i rozświetlaczy Queen Blush Palette czy Goddes Blush Palette. Polecamy Wam także paletę przeznaczoną do konturowania – Iconic Lights & Contour czy zestaw ośmiu kremowych korektorów Ultra Cover & Conceal Palette.

I heart Revolution

Dużą popularność zdobyły palety cieni Chocolate z linii I heart Revolution. Z tej serii chcemy polecić Wam także rozświetlacze Dragon’s Heart Baked Highlighter i Mermaid’s Heart Baked Highlighter. Zachwycają nas nie tylko same kosmetyki, ale także ich przepiękne opakowania – w kształcie tabliczki czekolady czy ciasteczka. Kosmetyki z linii I heart Revolution są idealne dla tych z nas, które poza wspaniałą jakością cenią sobie także estetykę i design przedmiotów, które otaczają nas na co dzień.

Revolution Pro

Kosmetyki kolorowe z tej linii są przeznaczone do robienia długotrwałego makijażu i często stosowane także przez profesjonalistki. Warto zwrócić uwagę na duże palety cieni Iconic – mają one o dwa odcienie więcej, a dzięki większej gramaturze kolory starczają na dłużej. Aby wykonać kompleksowy makijaż oczu dobrze mieć w swojej kosmetyczce także kredki do oczu i brwi. Do gustu bardzo przypadł nam zestaw dwóch kosmetyków – kredki do oczu i rozświetlacza.