Wielorazowe maseczki ochronne – znajdziesz je w eButik.pl

Wielorazowe maseczki ochronne – znajdziesz je w eButik.pl

Koronawirus nie odpuszcza, a więc wielorazowe maseczki ochronne to Twoje must have. Warto zadbać jednak o higienę oraz bezpieczeństwo nie tylko ze względu na pandemię.

Pandemia Koronawirusa zmieniła wszystko

Wybuch pandemii Koronawirusa oznaczał właściwie tymczasowy koniec świata, jaki znaliśmy. Aktualnie sytuacja wygląda na nieco spokojniejszą, jednak jest to pozorne. Naukowcy alarmują – pandemia jest i prawdopodobnie uderzy jeszcze ze zdwojoną siłą. Warto więc myśleć o bezpieczeństwie swoim i swoich najbliższych i nie narażać się niepotrzebnie. Pamiętajmy o tym, że wirus przenosi się drogą kropelkową, możemy więc zrobić naprawdę sporo, żeby się przed nim uchronić.

wielorazowe maseczki ochronne
Wielorazowe maseczki ochronne – sklep internetowy eButik.pl

Środki ostrożności przy pandemii – przypominamy!

Jak chronić się przed Koronawirusem? Zasady są dość proste. Pierwsza z nich dotyczy oczywiście mycia rąk. Należy robić to często i dokładnie. Warto także mieć przy sobie żel antybakteryjny na bazie alkoholu. To dobry sposób na dezynfekcję, jeżeli akurat nie masz jak umyć rąk, bo jesteś poza domem. Ważne jest także postępowanie, gdy kichasz czy kaszlesz. Zakrywaj wtedy usta chusteczką, następnie wyrzuć ją. Wiele osób o tym zapomina i po prostu zasłania się otwartą dłonią, a to błąd. W każdym przypadku później umyj ręce. Specjaliści zalecają także zachowanie odległości od innych osób spoza naszego gospodarstwa domowego. Odległość to często dobra ochrona przed wirusem, a przynajmniej zdecydowane zminimalizowanie ryzyka zagrożenia. Starajmy się także nie dotykać ust oraz oczu.

Maseczki ochronne – dlaczego warto je nosić?

Kolejne, bardzo istotne zalecenie, to noszenie maseczek ochronnych. Chociaż przepisy w tym temacie są już nieco rozluźnione, to wciąż należy zakrywać usta i nos w miejscach publicznych, na przykład w sklepach czy w transporcie publicznym. Jeżeli do pracy jedziesz autobusem, maseczka zdecydowanie będzie Ci potrzebna. Zdania na temat noszenia maseczek są podzielone, ale warto mimo wszystko je nosić. Przede wszystkim dlatego, żeby chronić inne osoby w swoim otoczeniu. Przecież nigdy nie wiesz, czy nie jesteś zarażony, prawda?

Sprawdź nasze wielorazowe maseczki ochronne

Nasz sklep internetowy eButik.pl to miejsce z misją. Chodzi nam nie tylko o dostarczenie Wam najmodniejszych ubrań oraz akcesoriów. Chcemy zadbać o Was całościowo, dlatego w naszym szerokim asortymencie znajdują się również wielorazowe maseczki ochronne. Trudno nam wyobrazić sobie bez nich codzienne funkcjonowanie w dobie pandemii. Co tu dużo mówić. Wielorazowe maseczki ochronne to aktualnie prawdziwe must have. Eksperci podkreślają, że jest to świetne rozwiązanie. Ekologiczne, nie nadwyręża budżetu, a jednak pozwala zadbać o bezpieczeństwo Twoje oraz ludzi, których będziesz spotykać. Dobra jakościowo wielorazowa maseczka ochronna to po prostu świetna propozycja.

Na co zwrócić uwagę, gdy wybierasz wielorazowe maseczki ochronne?

Najważniejszy jest tu materiał, lecz również warstwy. Maseczki ochronne proponowane przez specjalistów z naszego sklepu internetowego eButik.pl to dwuwarstwowe produkty, które zapewnią Wam bezpieczeństwo oraz komfort. Stuprocentowa bawełna także jest nie bez znaczenia – wybierając taki produkt, możesz czuć się bezpiecznie.

Kolorowe maseczki ochronne – modny dodatek do stylizacji

Na pewno nie jest to najważniejszy aspekt całej sprawy, ale maseczki ochronne tak wniknęły już w naszą rzeczywistość, że projektanci starają się nadać im ciekawy charakter. Kolorowe maseczki ochronne to dzisiaj coś bardzo popularnego, po prostu dodatek do stylizacji. Tak, zgadza się – dobrze czytasz! Maseczka nie tylko będzie chronić przed zarażeniem, ale także może świetnie prezentować się w zestawieniu z Twoim strojem, wyrażać Twój nastrój czy też indywidualny styl. Wzorzyste maseczki to coś, co bez problemu znajdziesz u nas. A wzory są czasami naprawdę szalone! Truskawki, flamingi, folkowe wzory czy różne zygazki to tylko ułamek naszej oferty.

A może jednak jednorazowe maseczki ochronne?

Nasze kolorowe wielorazowe maseczki ochronne znalazły mnóstwo zwolenników, jednak dobrze wiemy o tym, że niektórzy po prostu wolą wariant jednorazowy. Proponowany przez nas produkt wykonany jest z aż trzech warstw materiału, aby maksymalnie podnieść poziom bezpieczeństwa. Dużym plusem jest tu innowacyjna włóknina Spunlace, która posiada właściwości antybakteryjne. Zapewnia ona także dobrą wentylację, więc umożliwia swobodne oddychanie, co jest nie bez znaczenia. Z kolei, również użyta przy produkcji, włóknina Spunbond, ma świetne właściwości izolacyjne, jest także wytrzymała na rozciąganie oraz tarcie.

Maseczki ochronne – czy tylko ze względu na Koronawirusa?

Trudna sytuacja epidomologiczna zmotywowała nas wszystkich do noszenia maseczek ochronnych. Czy jednak należy łączyć konieczność ich nabycia jedynie z pandemią Koronawirusa? Naszym zdaniem – nie. Generalnie noszenie maseczek jest pomocne aby nie dopuścić do rozprzestrzeniania się chorób drogą kropelkową. Dlatego właśnie, niezależnie od tego, czy sytuacja z pandemią się wyciszy, warto zaopatrzyć się w maseczki.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *