Wigilijne stylizacje dla mężczyzn

Wigilia to uroczysta kolacja, która zdarza się raz w roku. To wielkie święto w kościele, ale także ogromna radość dla wielu rodzin i bliskich sobie osób. Właśnie w ten jeden wieczór mają okazję, by zwolnić i wspólnie zasiąść do stołu. W związku z tym, że niektóre osoby możemy zobaczyć dopiero za rok, często planujemy wigilijne stylizacje dla mężczyzn, które przyciągną wzrok i uwagę. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Często jednak brakuje nam pomysłów. Zobaczcie, jakie stroje na wigilię polecamy.

Dlaczego warto wcześniej przygotować wigilijne stylizacje dla mężczyzn?

W wigilię naprawdę wiele się dzieje. Mnóstwo osób właśnie tego dnia ubiera choinkę, smaży rybę po grecku, piecze karpia albo gotuje zupę grzybową czy barszcz. Nie możemy sobie do tego dokładać jeszcze kompletowania stroju. Pozostańmy tym razem w sferze własnego komfortu i przygotujmy stroje na wigilię już teraz. Wcale nie jest za wcześnie. Jeśli chcecie na przykład zrobić zakupy w sklepie internetowym eButik.pl, będziecie mieli pewność, że przesyłka dojdzie na czas. Być może zainspirujecie się i zechcecie kupić kreację również na Święta Bożego Narodzenia. Wtedy będziecie mieli spokojną głowę na całe trzy dni. W dopracowanych stylizacjach nie może niczego zabraknąć. Tę pewność dadzą Wam właśnie wcześniejsze przygotowania. Zadbacie o takie detale jak skarpetki z reniferami czy czerwone guziki przy koszuli.

Wigilijne stylizacje dla mężczyzn z koszulą

Skoro koszule zostały wywołane do tablicy, warto się im przyjrzeć nieco bliżej. Wigilijne stylizacje dla mężczyzn powinny być eleganckie. Niewątpliwie właśnie takie będą, jeśli założycie do nich koszule. Możecie przebierać spośród wielu wzorów. W tym sezonie najmodniejsze są oczywiście koszule o ciemnej kolorystyce, które mają drobne, równomiernie rozmieszczone wzorki. Dla miłośników klasyki możemy zaproponować koszule białe. Przy wigilijnym stole będą jak znalazł. Obojętnie, na który model się zdecydujecie, warto jest wybrać koszule slimowane, które podkreślą męską sylwetkę. Będziecie mogli nosić te ubranie bez wkładania do spodni. To sprawi, że stroje na wigilię będą eleganckie, ale z przymrużeniem oka. Spodnie do takiej koszuli mogą być materiałowe albo jeansowe. Zobaczcie, w jakim modelu czujecie się najlepiej. Taką stylizację możecie wzbogacić świątecznymi skarpetkami. Na pewno zostaną zauważone i docenione. Ciekawym elementem będą także szelki. Stają się one ostatnio coraz bardziej modne.

Wigilijne stylizacje dla mężczyzn. Ubrania w eButik.pl

Wigilijne stylizacje dla mężczyzn z krawatem

Kolejna stylizacja nada się na pierwszą kolację wigilijną u przyszłej teściowej. Tak będziecie mogli również ubrać się na spotkanie opłatkowe w pracy. Stroje na wigilię, które chcemy zaproponować w tym akapicie są bowiem najbardziej klasyczne i eleganckie. Bazą do stylizacji będzie granatowy, slimowany garnitur, który jest najmodniejszy w tym sezonie. Do garnituru obowiązuje biała koszula, koniecznie z długimi rękawami. Najlepiej, jeśli mankiety będą zapinane na spinki. Pamiętajcie, że noszenie koszuli z krótkim rękawem do marynarki będzie strzałem w kolano. Do koszuli dobierzcie stylowy krawat. Na Święta Bożego Narodzenia zawsze sprawdza się kolor czerwonego wina. Jeśli macie syna, możecie ubrać go identycznie albo niemalże podobnie. Na pewno zostanie to zauważone i docenione. Humorystycznym elementem stroju mogą być skarpetki z motywem Mikołaja. Nie zapomnijcie o skórzanych elementach, które muszą mieć nie tylko taki sami kolor, ale także identyczny odcień. Dobierzcie buty i pasek kierując się tą zasadą. Modny jest kolor jasnobrązowy, który będzie pasował do granatowego garnituru.

Wigilijne stylizacje dla mężczyzn ze świątecznym sweterkiem

To stylizacja, która może się udać tylko w gronie najbliższych, przed którymi nie musicie się stroić. Jeśli chcecie spędzić Święta Bożego Narodzenia z najbliższymi, możecie zdecydować się po prostu na świąteczny sweterek. Na topie są modele z ubraną choinką, reniferem z czerwonym nosem albo Świętym Mikołajem. Kolorystyka oscyluje wokół wyrazistej czerwieni i głębokiej zieleni. Świąteczny sweterek znajdziecie w sklepie internetowym eButik.pl Dobierzcie do niego ulubione jeansy i poczujcie się niesamowicie wygodnie przy wigilijnym stole.

Jakie stroje obowiązują na spotkaniu opłatkowym?

Jeśli pracujecie w miejscu, gdzie obowiązują restrykcyjne zasady dress code, możecie ubrać się podobnie, jak chodzicie na co dzień. Najlepszy będzie garnitur, krawat i koszula. Na pewno nie poczujecie się w tym stroju nieswojo, ponieważ jest on bardzo elegancki. Jeśli z kolei na co dzień nie musicie nosić garnituru, na spotkanie opłatkowe powinna wystarczyć koszula. To uroczyste wydarzenie, które wypada podkreślić strojem, ale nie należy popadać w przesadę. Stroje na wigilię powinny być dopasowane nie tylko do uroczystej sytuacji, ale także do tego, co lubimy nosić. Tylko wtedy spotkanie ma szansę na zaliczenie do udanych kolacji.

Udostępnij


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.