Wygraj bilety do kina w konkursie eButik.pl!

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na kolejną odsłonę konkursu marki eButik.pl, w którym do zgarnięcia są podwójne zaproszenia do kina. Tym razem na zobaczenie czeka film muzyczny „Moja Gwiazda. Teen Spirit”, który jest polsko-angielską koprodukcją. Czekają na nas niespodzianki i niemałe zaskoczenia! Między innymi na ekranie pojawią się razem polska aktorka Agnieszka Grochowska oraz młoda Amerykanka Elle Fanning. Jesteś ciekaw efektu? Czy Elle będzie mówiła po polsku? Wygraj bilety do kina i przekonaj się na własne oczy! Zobacz teraz oficjalny trailer filmu.

Jak to zrobić? Dziś wieczorem (03.07.19) wejdź na oficjalny profil facebook’owy sklepu eButik.pl. O godzinie 19.00 odbędzie się na nim transmisja na żywo, podczas której lajkuj, komentuj i zadawaj jak najwięcej pytań. Najbardziej aktywne osoby nagrodzimy unikatowymi kodami, które będzie można wymienić na bilety w kasie Cinema-City! W akcji biorą udział wszystkie kina wspomnianej sieci na terenie całej Polski. Kody będzie można wymieniać na bilety do 8 lipca 2019r. do północy.

Film „Moja Gwiazda. Teen Spirit” – wygraj bilety do kina!

W Polsce film „Moja Gwiazda. Teen Spirit” będzie miała oficjalną premierę już 5 lipca. W naszym kraju filmy, w których grają razem polscy i zagraniczni aktorzy zawsze budziły duże emocje. Film jest dramatem muzycznym, opowiadającym historię nastoletniej Violet Waleński (Elle Fanning), która wraz z matką mieszka na angielskiej prowincji. Dziewczyna jest uzdolniona wokalnie i marzy o tym żeby zostać sławną piosenkarką. W ten sposób mogłaby wyrwać się z małej mieściny bez większych perspektyw. Jej mama (w tej roli Agnieszka Grochowska) stara się studzić jej zapał. Woli, aby dziewczyna normalnie ukończyła szkołę i znalazła w dorosłym życiu stabilne zatrudnienie. Jednak Violet tak bardzo pragnie zrobić wielką karierę, że postanawia wziąć sprawy w swojej ręce. Potajemnie bierze udział w eliminacjach do telewizyjnego talent show „Teen Spirit”, którego ekipa realizuje właśnie przesłuchania w ich miasteczku. Okazuje się, że Violet świetnie spisuje się podczas występu i kontynuuje swój udział w programie! Ona i jej matka zostają wciągnięte w szaleńczą machinę producencką i przekonują się jak trudna jest droga do prawdziwej sławy. Violet poznaje podstawowe zasady showbiznesu, które są bezwzględne i zmuszają do podejmowania trudnych decyzji. Jej mama próbuje ją wspierać i chronić w tym dynamicznym i niebezpiecznym świecie. Czy Violet wygra program? Czy wytrzyma szaleńcze tempo bycia gwiazdą i związaną z nim presję? Czy ona i jej mama pozostaną wierne swoim życiowym wartościom? Wygraj bilety do kina na ten film i koniecznie się o tym przekonaj!

Wygraj bilety do kina na film o spełnianiu marzeń!

Film „Moja Gwiazda. Teen Spirit” jest reżyserskim debiutem młodego brytyjskiego aktora Max’a Minghelli. Uważniejsi widzowie z pewnością znają go z roli w filmie „The Social Network” opowiadającym historię twórcy Facebook’a, czy też z serialu „Opowieści Podręcznej”, który stał się międzynarodowym hitem. Muzyką do filmu „Moja Gwiazda. Teen Spirit” zajął się laureat nagrody Grammy – Marius de Vries. Angielski producent muzyczny i kompozytor był odpowiedzialny m. in. za muzykę w obsypanym Oscarami „La La Land” z Ryanem Goslingiem oraz Emmą Stone w rolach głównych. Wygraj bilety na film i zobacz to widowisko osobiście!

Ciekawostką – i dla wielu widzów również sporym zaskoczeniem – jest na pewno fakt, że Elle Fanning samodzielnie wykonała wszystkie utwory, które śpiewa jej bohaterka. Chcesz usłyszeć jak wypadła? Już dziś wygraj bilety do kina na film „Moja Gwiazda. Teen Spirit” i posłuchaj jak młodziutka aktorka mierzy się z niełatwym repertuarem współczesnych gwiazd muzyki pop! W ścieżce dźwiękowej do filmu znalazły się znane utwory takich wykonawczyń jak Ellie Goulding, Ariana Grande, Annie Lennox czy Katy Perry. Elle Fanning, mimo swoich 21 lat, może pochwalić się już całkiem sporym dorobkiem artystycznym. Młodsza siostra Dakoty Fanning zagrała m. in. w takich produkcjach jak „Neon Demon” z Keanu Reeves’em, „Super 8” czy w „Czarownicy” u boku Angeliny Jolie.

Z kolei Agnieszki Grochowskiej nie trzeba zapewne przedstawiać polskim widzom. Aktorka posiada na swoim koncie wiele filmowych wcieleń. Należą do nich występy w takich tytułach jak „Wałęsa. Człowiek z nadziei” z Robertem Więckiewiczem, „Bez wstydu” o kazirodczej miłości czy „W ciemności” Agnieszki Holland. Aktorka nie boi się trudnych ról, co doceniane jest również przez zagranicznych twórców. Obecnie widzowie Canal + mogą również oglądać ją w szwedzkim serialu grozy pt. „Sanktuarium Zła”. Wygraj bilety do kina i zobacz jak mówi po polsku do swojej filmowej córki!

Wygraj bilety do kina od eButik.pl i Cinema-City

To już kolejna współpraca sklepu internetowego eButik.pl oraz sieci kin Cinema-City. Jeśli lubisz oglądać filmy i szukasz fajnego sposobu na spędzenie wakacji, to weź udział w naszym najnowszym konkursie. Wygraj bilety do kina na film „Moja Gwiazda. Teen Spirit” już dzisiaj – ilość promocyjnych kodów jest ograniczona!

Udostępnij