Zadbaj o swoje stopy z tarkami PodoShop

Zadbaj o swoje stopy z tarkami PodoShop

Jednym z najważniejszych elementów gwarantujących zachowanie odpowiedniej kondycji stóp jest ich właściwa pielęgnacja i zabiegi profilaktyczne. Lato się zbliża, więc czas przyszykować nasze stopy na klapki czy sandały. Niestety, nie każda z nas może pochwalić się zadbanymi, pozbawionymi odcisków i zgrubień stopami. W dzisiejszym cyklu urodowym, chcemy przedstawić Wam firmę Dobry Stolarz. Drogeria ebutik.pl oferuje wybrane akcesoria do pielęgnacji stóp z serii PODOSHOP tej marki.

Od mebli do akcesoriów kosmetycznych

Dobry Stolarz to polska firma, która posiada ponad 33-letnie doświadczenie w obróbce drewna. Sezonowość pracy zmobilizowała właścicieli do szukania innego obszaru działalności. Szukali, szukali i… znaleźli! Zdecydowali się na branżę kosmetyczną. Z nową kategorią produktową wystartowali w 2017 roku, a dziś ich produkty do pielęgnacji stóp obecne są w 35 krajach, na każdym kontynencie, a właściciel firmy podkreśla, że to dopiero początek.

PODOSHOP – nowa jakość w pielęgnacji stóp

Drogeria ebutik.pl oferuje najwyższej jakości tarki do stóp PODOSHOP, które są wykonane z naturalnego surowca – polskiego certyfikowanego i wodoodpornego drewna sosnowego. Ręczne wykonywanie tarek daje gwarancję trwałości i najwyższej jakości. Ekolodzy i miłośnicy przyrody mogą spać spokojnie! Surowce wykorzystane do produkcji akcesoriów kosmetycznych posiadają specjalny certyfikat FSC, co oznacza, że pochodzą z lasów, w których unika się stosowania pestycydów, zachowuje się martwe drewno do naturalnego rozkładu, ochrania się rzadkie gatunki fauny i flory, dąży się do zachowania w stanie naturalnym części ekosystemów leśnych, nie wprowadza się roślin obcego pochodzenia, a w szczególności roślin modyfikowanych genetycznie, chroni się obszary o wyjątkowych walorach społecznych i przyrodniczych, a wszystko to w zgodzie z lokalną kulturą i tradycją.

tarki do stóp podoshop
Tarki do stóp PodoShop – drogeria ebutik.pl

Higiena przede wszystkim

Jak głosi stara reguła – higiena jest podstawą zabiegów kosmetycznych! Tarki do stóp PODOSHOP pokryte są specjalną membraną antybakteryjną SILD, która powstała w wyniku współpracy firmy Dobry Stolarz z Politechniką Rzeszowską. Jest to zintegrowana formuła chemiczna lakieru poliuretanowego zawierająca zatopione cząsteczki jonów srebra, które dzięki swoim podstawowym właściwościom działają jako środek antybakteryjny. Podczas zabiegu, jony srebra z SILD przenikają przez błonę komórkową mikroorganizmów, następnie ograniczają system oddychania mikroorganizmów, aby na końcu zaatakować DNA mikroorganizmów i zapobiec ich rozwojowi. Jony srebra zawarte w SILD mają pochodzenie mineralne, dzięki czemu są bezpieczne dla ludzi i środowiska i zapewniają aż 99,9% skuteczności w walce z bakteriami.

Tarki do stóp też mogą być elementem wystroju

Nie dajcie się nudzie. Jeśli lubicie gadżety i rzeczy, które wyglądają nietuzinkowo, sięgnijcie po limitowaną linię designerskich tarek do stóp z spersonalizowanymi i modnymi dekorami z kolekcji PODOSHOP® ART. Każdy z linii produktów posiada dwie powierzchnie ścierne: wstępną i wykańczającą, dzięki czemu możliwe jest wykonanie pełnego zabiegu na stopy. Jak w salonie kosmetycznym! Tarka pozwala na szybkie i skuteczne ścieranie zgrubień i martwego naskórka na stopach. Idealnie zaprojektowany ergonomiczny kształt doskonale pasuje do dłoni. Tarki do stóp z kolekcji ART To absolutny must have każdego ceniącego dobry design.

Przywróć swoim stopom miękkość i delikatność jednym ruchem! Z pomocą przyjdą Ci tarki do stóp PODOSHOP.

Udostępnij


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.