Zobacz w kinach nowy polski film Samiec alfa – premiera już 24 czerwca!

Zobacz w kinach nowy polski film Samiec alfa – premiera już 24 czerwca!

Już 24 czerwca w polskich kinach pojawi się nowa polska komedia, którą zapamiętacie na długo! Nadchodzi film Samiec alfa, czyli autorski projekt pary scenarzystów, którzy uwielbiają wyśmiewać współczesne realia i wytykać absurdy naszej codziennej rzeczywistości!

O czym opowiada film Samiec Alfa? Pozorna komedia zamieni się w koszmar!

Film samiec alfa opowiada perypetie pięciu mężczyzn, którzy spotykają się na warsztatach z samorozwoju, prowadzonych przez charyzmatycznego trenera rozwoju osobistego. Panowie wierzą, że kurs z profesjonalnym coachem pomoże im naprawić relacje z partnerkami i stać się tytułowymi samcami alfa. Jednak kontrowersyjne metody prowadzącego warsztaty „specjalisty” wywrócą ich życie do góry nogami, co doprowadzi do wielu zabawnych sytuacji! Jesteście ciekawi jak to się skończy? W takim razie koniecznie wybierzcie się do kina na ten film!

Nowy polski film samiec alfa zalicza się konwencji czarnej komedii i w przewrotny sposób opowiada o mechanizmach działania trenerów osobowości. Dzięki niemu przekonacie się jak sprytną manipulacją samozwańczy liderzy owijają sobie wokół palca nawet najbardziej racjonalnie myślących ludzi! To również opowieść o tym, do czego posunie się człowiek żądny sławy i rozgłosu, aby móc zapisać się na zawsze na kartach historii…Brzmi intrygująco? No to wygląda na to, że widzimy się w kinie!

Film samiec alfa w kinach już od 24 czerwca
Film Samiec Alfa w kinach już od 24 czerwca – kliknij w plakat i zobacz teraz oficjalny zwiastun!

Nie da się ukryć, że tematyka tego filmu dotyka bardzo aktualnej kwestii, jaką jest dziś zjawisko osobistego coachingu. Choć większość znanych trenerów osobowości działa w USA, to w Polsce także powoli możemy zaobserwować ten trend. Z ofert samozwańczych „trenerów-cudotwórców” płyną obietnice, że po zajęciach z nimi zmienimy się w lepszą wersję siebie. A czy te osoby w ogóle mają kwalifikacje do podnoszenia cudzej samooceny? I czy przypadkiem po prostu nie czyhają na pieniądze od łatwowiernych „klientów” zwabionych pięknie brzmiącymi pustymi sloganami?

 

Kogo zobaczymy w obsadzie nowej czarnej komedii?

Wygląda na to, że tym razem zobaczymy kawałek porządnego kina z oryginalnym pomysłem, a na pewno nie kolejną naiwną komedię romantyczną. Oprócz ciekawego scenariusza film Samiec Alfa warto zobaczyć ponadto ze względu na świetną obsadę, wśród której znaleźli się weterani polskiego kina oraz obiecujące młode talenty. Wśród aktorów występujących w filmie znaleźli się m. in. Mirosław Haniszewski, Adam Bobik, Krzysztof Stroiński czy Tomasz Schuchardt. Przyznacie sami, że dobrze zobaczyć wreszcie w polskiej produkcji mniej znane twarze, które nie kojarzą się z romantycznymi komediami. Obraz wbrew pozorom dedykowany jest również kobietom, które oglądając go razem z partnerami mogą podoszukiwać się cech bohaterów u swoich wybranków!

Zobaczcie na własne oczy jak twórcy Samca alfa poradzili sobie ze swoim nowym projektem i pamiętajcie: zaradny Samiec alfa drzemie w każdym mężczyźnie, pytanie tylko, czy należy go budzić?!

Na facebookowym profilu sklepu eButik.pl znajdziecie post promujący z informacją o filmie Samiec alfa, żebyście nie zapomnieli się na niego wybrać. Zafundujcie sobie relaksujący czas pełen nieco zwariowanej, lecz również prowokującej do myślenia rozrywki!

Sprawdź również: Ażurowe topy na lato od Rue Paris – hot news

Zobacz także: Koszulki basic jednokolorowe – na jakie kolory postawić?